چاپ پارچه های پلی استر ، ترکیب پلی استر

ما در زمینه چاپ دیجیتال پارچه های پلی استر با بهترین کیفیت آماده ارایه خدمات به شما هستیم. قطعا ارزانترین بازار نیستیم و بدنبال ارایه کار با کیفیت برای آن دسته از مشتریانی هستیم که نیازمند خدمات تخصصی و حرفه ای برای کسب و کار خود هستند. پارچه های دارای حداقل 70 درصد پلی استر برای روش چاپ غیر مستقیم بهترین نتیجه را خواهند داد. برای اطمینان از رضایت شما ، نمونه پارچه به همراه طرح انتخابی شما قبل از اجرای کار به صورت نمونه چاپ شده و رایگان در اختیار شما جهت بررسی قرار می گیرد. قیمت انجام کار نیز پس از بررسی طرح شما و متراژ پارچه برآورد شده و به شما اعلام می شود.

مواد اولیه روز دنیا

استفاده از جوهر های اصلی با نشان استاندارد اروپا و دوستدار محیط زیست ، رنگهای زنده و چشم نوازی را بر روی پارچه به شما ارایه خواهد داد.

دانش، هنر و صنعت

با مجموعه از منتخصصین کار بلد و ماشین آلات بروز ترکیبی از دانش و هنر و صنعت می توانید به مجموعه آرتا اعتماد کنید و کسب و کار خود را به پیش ببرید.

هنر و طراحی

میتوانید از میان هزاران طرح آماده سفارش خود را برای چاپ انتخاب کنید یا طراحی طرح چاپی خود را مستقیما به ما بسپارید.

خلاقیت و نوآوری

هموراه با استفاده از تکنولوژی روز تجربه متفاوتی را به شما ارایه خواهیم داد.

مشاهده گالری طرح و نقش

برای چاپ پارچه خود به دنبال طرح مناسب و منحصر بفرد می گردید؟

مجموعه بی نظیری از طرح های مناسب چاپ پارچه را برای انتخاب شما فراهم کرده ایم تا از میان آنها انتخاب کنید. اگر طرح مناسب خود را پیدا نکرده اید با مراجعه حضوری می توانید بیشمار طرح VIP ما را مشاهده کنید و یا اختصاصا طراحی طرح مورد نظر خود را به تیم طراحی خلاق ما بسپارید.
مشاهده گالری طرح و نقش